I GAMING
Bizi takip edin :

 

1. Yükümlülükleriniz

 1. Bir kullanıcı, web sitesi üzerinde sadece bir adet hesap açabilir. BattleVex çoklu hesap tespiti durumunda hesabı kapatma hakkına sahiptir.
 2. Bu sözleşmeyi kabul ederek 18 yaşının üzerinde olduğunuzu kabul etmiş olursunuz ve ikamet ettiğiniz ülke sınırları içerisinde geçerli olan yasalarca yaptırıma tabi olduğunuzu kabul edersiniz.
 3. Kullanıcı adı ve şifre gibi özel hesap ayrıntılarından ve web sitesinde hesabınıza erişmek için bir araç olarak kullanılan diğer bağlantılı e-posta adreslerinden yalnızca siz sorumlusunuz. Ek olarak, hesabınızı kaydettiğiniz ve hesabınıza erişilebilen herhangi bir kişisel bilgisayarın veya cihazın güvenliğinden de siz sorumlusunuz. Bu tür bilgilerinizin ele geçirilmiş olması şüphesi durumunda bizi bilgilendirmeli ve hesabınızın herhangi bir kısmına yetkisiz erişimi engellemek için uygun önlemleri almalısınız. BattleVex hatalı değilken hesabınıza yetkisiz bir erişim olması durumunda bundan BattleVex sorumlu tutulamaz.
 4. Oyunlarda yalnızca kendi adınıza oynayabilir ve yer alabilirsiniz. Başka bir kişi ya da şirket adına faaliyet gösteremezsiniz.
 5. Oyunlara yalnızca profesyonel olmayan bir kapasitede, eğlence amacıyla katılabilirsiniz.
 6. Bu sözleşmeyi kabul ederek rekabetçi oyun oynamayı yasaklayan herhangi bir ülkede bulunmadığınızı kabul edersiniz.
 7. Hesabınızdan diğer oyunculara bakiye transfer etmenize veya diğer oyunculardan hesabınıza bakiye gönderilmesine veya kullanıcı hesaplarını devretmenize, satmanıza ve/veya sahip olmanıza izin verilmez.
 8. Herhangi bir oyuna yalnızca hesabınızda böyle bir katılım için yeterli bakiyeniz varsa katılabilirsiniz.
 9. Herhangi bir yasadışı faaliyetten veya kaynaktan gelen, yasaklanmış veya yasadışılıkla ilişkilendirilmiş bakiyenizi kullanamazsınız.
 10. BattleVex'dan aldığınız herhangi bir kazanç için ilgili yasalar kapsamında sizin için geçerli olan tüm vergileri veya diğer ücretleri bildirmekten ve muhasebeleştirmekten yalnızca siz sorumlusunuz.
 11. Hesabınıza para yatırma ve hesabınızdan para çekme ile ilgili olarak, yalnızca geçerli ve yasal olarak size ait olan kredi kartlarını ve diğer ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz.
 12. Oyunlardan herhangi birine katılımınızla ilgili olarak herhangi bir sahtekarlık, hile, düzeltme veya diğer yasadışı faaliyete karışmayacağınızı ve herhangi bir üçüncü parti yazılımla desteklenmiş yöntem veya teknik, avantajlı duruma çeviren donanım cihazı kullanmayacağınızı taahhüt edersiniz. Bu tür bir davranış durumunda düellolar/oyunlara katılımınızı geçersiz kılma hakkını saklı tutuyoruz.
 13. Yalnızca kendi kişisel, eğlence amaçlı kullanımınız üzerine üretilmiş yazılımı/yazılımları oluşturduğumuz kural, şart & koşullar ve tüm geçerli yasalara, kurallara ve düzenlemelere uygun olduğu takdirde kullanabilirsiniz.
 14. Web sitesini kullanan diğer oyunculara ve ayrıca BattleVex tarafından istihdam edilen personele destek olmalı ve kaba veya müstehcen yorumlardan kaçınmalısınız.

2. Hesabınız

 1. Düello yapabilmeniz ve para yatırabilmeniz için öncelikle şahsen BattleVex'e kayıt olmanız ve bir hesap ("hesap") açmanız gerekir.
 2. Sadece bir hesaba sahip olmanıza ve bunu kişisel olarak kaydetmenize izin verilmektedir. Birden fazla hesap açmaya çalışırsanız, açmaya çalıştığınız tüm hesaplar bloke edilebilir veya kapatılabilir ve yatırılan/kazanılan bakiyeler geçersiz sayılabilir.
 3. Geçerli kimlik, doğum tarihi, adres, e-posta ve oyuncunun yüzünün, başının ve boynunun görüleceği net bir fotoğrafı gibi ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere bize verdiğiniz tüm bilgilerin, bu sözleşmenin geçerlilik süresi boyunca eksiksiz olduğunu kabul edersiniz. Aynı şekilde, bu tür bilgilerdeki değişiklikleri derhal BattleVex'e bildireceğinizi veya bu ayrıntıları web sitesinde kendiniz değiştireceğinizi kabul edersiniz.
 4. Bu tür bilgilerin değişmesi durumunda kayıt formunda verilen zorunlu bilgileri güncellemeniz ve güncel tutmanız gerekir.
 5. Birden fazla kayıtlı hesabınız olduğunu fark ederseniz, derhal bizi bilgilendirmelisiniz. Bunun yapılmaması, hesabınızın erişim için bloke edilmesine neden olabilir.
 6. Kayıt işleminin bir parçası olarak, web sitesine giriş yapmak için kullanıcı adınızı ve şifrenizi belirlemeniz gerekecektir. Giriş bilgilerinizin güvenli bir şekilde tutulmasını sağlamak yegane ve münhasır sizin sorumluluğunuzdadır. Giriş bilgilerinizi kimseye açıklamamalısınız. Giriş bilgilerinizi herhangi bir üçüncü tarafa ister hesabınız aktif ister pasif olsun, kasıtlı veya kazara ifşa etmeniz halinde hesabınızın üçüncü şahıslar tarafından suistimal edilmesinden veya kötüye kullanılmasından sorumlu değiliz.
 7. BattleVex, tamamen kendi takdirine bağlı olarak bir hesabın açılmasını reddetme veya hesabı kapatma hakkını saklı tutar. Ancak BattleVex tarafından halihazırda yapılmış olan herhangi bir sözleşme yükümlülüğü, BattleVex'in kanunen mevcut haklarına halel getirmeksizin, buna göre yerine getirilecektir.
 8. Hesabınızı kapatmak isterseniz, web sitemizin canlı desteği ile iletişime geçebilirsiniz. Bunu istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Hesabın etkili bir şekilde kapatılması, Şartlar ve Koşullar’ın feshine karşılık gelecektir.
 9. Bir kullanıcı hesabının kapatılması durumunda, hesapla ilgili bilgiler, hesabın kapatıldığı andan itibaren beş (5) yıla kadar saklanır. İlgili bilgiler oyuncu adı, doğum tarihi, ülke, dil, e-posta ve hesap işlem ayrıntılarını içerir.

3. Bakiye Yükleme

 1. Bakiye yükleme sırasında işlem ücreti alabiliriz. Bu tür ücretler ortaya çıkarsa, para yatırma işlemi sırasında görünürler.
 2. Web sitesinde de gösterildiği gibi minimum ve maksimum para yatırma seviyeleri bulunmaktadır.
 3. Hesabınıza para yatırma, web sitesinde belirtilen yöntemlerden herhangi birini kullanılarak yapılır. Bu yöntemler zaman zaman değiştirilebilir. Kullanılan yöntemle ilgili olarak para çekme zamanlamaları ile ilgili ayrıntılar, zaman zaman değiştirilebilecek şekilde web sitesinin ilgili sayfalarında mevcuttur.
 4. Yatırılan tutarlar, 4.5'te belirtildiği gibi ekstra doğrulama prosedürleri gerekmedikçe, mevcut tüm para yatırma seçeneklerinde yüklemenin onaylanmasından sonra makul bir süre içinde hesapta kullanılabilir.
 5. Hesabınıza para yatırırken kimliğinizi doğrulamak için ek prosedürler ve araçlar (müşteri tanıma) kullanma hakkını saklı tutarız.
 6. BattleVex, teknik veya insan hatası nedeniyle veya başka bir nedenle size ait olmayan tutarlarla yanlışlıkla hesabınıza bakiye yüklerse, aktarılan bakiye BattleVex'in malı olarak kalacak ve tutar hesabınızdan geri alınacaktır. BattleVex hatanın farkına varmadan önce, size ait olmayan bakiyeleri, kanunda mevcut olabilecek diğer çözümlere ve eylemlere halel getirmeksizin çekmişseniz, yanlışlıkla ödenen tutar tarafınızdan bize olan bir borç teşkil edecektir. Yanlış bir bakiye olması durumunda, BattleVex'i e-posta yoluyla derhal bilgilendirmek zorundasınız.
 7. Yalnızca geçerli ve yasal olarak size ait olan kredi kartını ve diğer ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz.
 8. Minimum yükleme miktarı, ilk yükleme için [1.5] Euro'dur ve GA'nın ardından minimum yükleme miktarını [10] Euro'ya yükseltme hakkı vardır.
 9. BattleVex, web sitesinde zaman zaman bildirildiği üzere EURO veya diğer para birimlerinde yapılan ödemeleri kabul eder. Ödeme hesabınız (yani banka hesabınız veya cüzdan hesabınız) farklı bir para biriminde ise, BattleVex veya duruma göre bankanız/e-Cüzdanınız, hesabınıza yatırmadan önce ilgili para birimine çevirecektir. Aynı şekilde, çektiğiniz bakiyeler size BattleVex Hesabı para biriminizde gönderilecek ve duruma göre bankanız/e-Cüzdanınız parayı ödeme hesabınızın para birimine çevirecektir. Herhangi bir değişim bedelinin sizin tarafınızdan ödeneceğini lütfen unutmayın.
 10. BattleVex, hesabınıza para yatırmadan önce ve sonra kimliğinizi doğrulamak için ek prosedürler ve yöntemler kullanma hakkını saklı tutar. İllegal yollarla elde edilmiş para yatırmak yasa dışıdır.

4. Bakiye Çekme

 1. Kullanılabilir para çekme seçenekleri web sitesinde açıkça belirtilecektir ve bu seçenekler oyuncunun bulunduğu lokasyona bağlı olarak farklılık gösterebilir.
 2. Para çekme işlemleri, yalnızca oyuncunun hesabına ödenen paranın yer aldığı hesaba aktarılacaktır. BattleVex, tüm ayrıntıları teyit etmek için gerekli tüm önlemleri alma hakkını saklı tutar. Bu işlem makul bir zaman çerçevesi içinde yapılacaktır.
 3. BattleVex tarafından istihdam edilen ödeme yöneticileri, 1.000 € eşdeğerini aşan herhangi bir ödeme veya 2.000 € 'luk birikmiş para çekme işlemleri için ek doğrulama prosedürleri uygulayacaktır. Daha düşük ödemeler durumunda da bu tür doğrulama prosedürlerini uygulama hakkımızı saklı tutuyoruz. Bu tür doğrulamalar bir üyenin pasaportunun kopyalarını ve/veya bir üyenin elektrik faturalarının kopyalarını içerebilir.
 4. Para çekme işleminin sonuçlanma süresi koşullara göre değişebilir, ancak işlemler üç (3) iş günü içinde onaylanır veya reddedilir. Paranın oyuncu hesabına ulaşma süresi on (10) günü aşarsa, oyuncuya gecikmenin nedenleri hakkında bilgi verilecektir.
 5. 100.000 € veya daha fazla bir meblağda kazanırsanız ve kazancınızın büyük bir bölümünü (% 50'den fazla) çekmeye karar verirseniz, ödemeyi on takside bölme hakkına sahibiz, tam tutara kadar on ay boyunca her ay % 10 ödenir. Ödenmemiş tutarlardan faiz almayacaksınız.
 6. Bakiyenizin oyun sırasında anında tüketildiğini lütfen unutmayın. Bu nedenle oyun oynarken geri ödeme, bakiye iadesi veya hizmetinizin iptalini sağlayamayız. Gerçek parayla oyun oynarsanız, para anında oyuncu hesabınızdan çekilir.
 7. BattleVex bir bankacılık kurumu değildir ve bu nedenle BattleVex’den herhangi bir faiz ödemesi beklememelisiniz.
 8. Para çekme işlemleri için tahsis edilmiş özel ücretler alabiliriz ve bu bir para çekme talebinde bulunduğunuzda açıkça belirtilecektir.

5. Oyun Kuralları

 1. Hizmetler kapsamında, oyuncu, belirli rekabetçi çok oyunculu beceriye dayalı oyunlara (bir "Oyun") ücretli oyunlara girebilir. Her oyunun galibi, oyunda yarışan diğer kullanıcılarla ilgili yeteneklerine göre belirlenecektir.
 2. Her oyunda teklif edilen miktarın giriş maliyeti ve değeri, her oyunun başlamasından önce açıklanacaktır. Oyuncu, herhangi bir oyun için giriş ücretini iade edebilir. Fakat oyun başladıktan sonra ödenen herhangi bir giriş ücretinin iade edilmeyeceğini ve oyuncunun oyunu kazanamayacağını kabul ve beyan eder. Oyunun başlangıcında, ödenen tüm giriş ücretleri oyuncunun ana ödeme yönteminden tahsil edilecektir. Oyuncu, tüm giriş ücretlerinin ödenmesinden tek başına sorumlu olacaktır.
 3. Oyunun ardından, oyun erken kapansa bile, kullanıcılar oyun sonuçlarını Hizmetler hükümleri çerçevesinde BattleVex'e bildireceklerdir. BattleVex, Düello sonuçlarını ve kazananları belirlemek için yegane ve mutlak takdir yetkisine sahip olacaktır ve herhangi bir düelloya katılarak, oyuncu bu tespitlere bağlı kalmayı kabul eder. Düello galibi BattleVex tarafından belirlendikten sonra BattleVex, düello kazananı tarafından kazanılan tüm ödül miktarlarının yüzde onunu (% 10) alacaktır. Ardından kalan ödül tutarı düello kazananının hesabına yatırılacak veya ona havale edilecektir.
 4. Oyuncu, site dahilindeki oyunlar için belirlediğimiz kurallara uymaktan tek başına sorumludur. Uyumsuzluk durumunda BattleVex, kullanıcıyı oyundan diskalifiye etme hakkına sahiptir ve ayrıca BattleVex, Oyuncunun BattleVex'deki hesabına para cezası verme ve/veya askıya alma hakkına sahiptir.

6. İstisnai Durumlar

 1. Beklenmeyen teknik sorunlar veya üçüncü taraf sağlayıcıları ilgilendiren teknik sorunlar gibi BattleVex'in kontrolü dışındaki durumlar, BattleVex'in oyunu iptal etmesine ve oyunculara geri ödeme yapmasına olanak tanır.
 2. BattleVex, bakiyelerin normalden çok fazla olduğu düşünüldüğünde veya oyuncunun eylemlerinin sistem suistimal edilecek şekilde gerçekleştiğini gördüğünde bakiyeleri sınırlama, iptal etme ve ödeme yapmayı reddetme hakkına sahiptir.
 3. Para iadesine karar verilirse, geri ödeme miktarı derhal oyuncunun hesabına iade edilecektir.
 4. Bir oyuna erişimin tamamlanamayacak bir şekilde kesilmesi durumunda, örneğin oynarken bağlantı kaybı durumunda, BattleVex bu tür bahisleri düzenli olarak "temizleme" ve bahsi oyuncunun hesabına iade etme hakkına sahiptir. Oyun sunucuda durdurulmuşsa veya düşmüşse, oyuncuya para iadesi yapılmalıdır.
 5. Bir oyunda yanlış davranışa veya ödemeye neden olan bir hata veya yanlış yapılandırma varsa, BattleVex, oyunu sistemden kaldırma ve hatayı düzeltmek için oyuncuların bakiyelerini ve hesap ayrıntılarını değiştirme hakkına sahiptir.
 6. BattleVex, herhangi bir kesinti, sunucu kesintisi, gecikme veya oyundaki herhangi bir teknik veya sistemsel rahatsızlıktan sorumlu değildir. İadeler yalnızca yönetimin takdirine bağlı olarak verilebilir.
 7. BattleVex, web sitesi veya içeriğinden kaynaklanan veya bununla bağlantılı olarak ortaya çıktığı varsayılan veya iddia edilen hiçbir zarar veya kayıp için sorumluluk kabul etmez; sınırlama olmaksızın, işletim veya iletimde gecikmeler veya kesintiler, veri kaybı veya bozulması, iletişim veya hat arızaları, herhangi bir kişinin siteyi veya içeriğini kötüye kullanması veya içerikteki herhangi bir hata veya eksiklik bu duruma dahildir.
 8. BattleVex, uygun gördüğü herhangi bir zamanda web sitesinden herhangi bir oyunu kaldırabilir.

7. Aktif Olmayan Hesaplar

 1. Etkin olmayan hesap, on iki (12) aydır erişilmeyen ve gerçek para bakiyesi olan bir hesaptır.
 2. BattleVex, Hesabınızın devre dışı kalmasından otuz (30) gün öncesine kadar sizinle e-posta yoluyla iletişime geçerek hesabınızın devre dışı kalacağını ve bununla bağlantılı olarak alınabilecek tüm ücretleri içerdiğini bildirir. BattleVex ayrıca hesapta bulunan bakiyeleri çekme seçeneğini de sunacaktır.
 3. Hesabınıza, aktif olmayan hesap ücretinin oluştuğu tarihten itibaren üç (3) ay geçmeden erişmeniz durumunda, BattleVex ödenen bu ücretleri geri ödeyecektir.
 4. BattleVex, eksi bakiye oluşturmadığı sürece etkin olmayan bir hesaba ücret uygulayabilir.
 5. Hesaba uzun süredir giriş yapmadıysanız ve Şart ve Koşullar’da herhangi bir önemli değişikliği kabul edecek durumda değilseniz, hesaptan alınacak tüm ücretler, en son kabul ettiğiniz Şart ve Koşullar’a uygun olacaktır.
 6. Etkin olmayan hesaplardan bakiye çıkartma prosedürü otomatik olarak yapılır ve web sitesi yönetim arayüzünün yazılım sisteminde rapor edilir.

8. Gizlilik Politikası

 1. Web sitesine erişmenize ve onu kullanmanıza izin vermek ve oyunlara katılmanıza izin vermek için kişisel verilerinizi topladığımızı ve kullandığımızı onaylar ve kabul edersiniz.
 2. Kişisel bilgilerinizi önceki maddede belirtildiği gibi toplarken, Genel Veri Koruma Yönetmeliği (AB) 2016/679 ile bağlı olduğumuzu kabul ediyoruz. Kişisel bilgilerinizi koruyacağız ve gizliliğinize en iyi iş uygulamalarına ve geçerli yasalara uygun olarak saygı göstereceğiz.
 3. Kimlik ve iletişim bilgileri:
 4. Veri Sorumlusu: Muhamed Arslan
 5. Veri Koruma Sorumlusu: Muhamed Arslan
 6. Kişisel verileriniz bizim tarafımızdan oyunlara katılmanıza ve oyunlara katılımınızla ilgili eylemleri gerçekleştirmenize izin vermek için kullanılacaktır.
 7. Kişisel verilerinizi, ilgi çekici bulabileceğinizi düşündüğümüz promosyonlar, değişiklikler ve yeni hizmetler hakkında sizi bilgilendirmek için de kullanabiliriz. Bu tür doğrudan pazarlama verilerini almak için, ayarlarınızı yöneterek veya destek ile iletişime geçerek bu tür bir hizmete kaydolmanız gerekir.
 8. Bizde bir hesap açtığınızda, kişisel verileriniz kara para aklamanın önlenmesi amacıyla işlenebilir.
 9. Kişisel verileriniz, oyunlara katılımınızla ilgili taleplerinizin işlenmesi için gerekli olmadıkça, sizin tarafınızdan özel olarak izin verilmediği veya kanunen gerekli olmadığı sürece üçüncü şahıslara verilmeyecektir. BattleVex'in iş ortakları veya tedarikçileri veya hizmet sağlayıcıları, web sitesinin genel işleyişinin veya işleyişinin belirli kısımlarından sorumlu olabileceğinden, kişisel veriler onlara iletilebilir. İlgili makamlar, BattleVex çalışanları, özellikle müşteri destek hattı, ödeme ekibi ve diğer çalışanlar, görevlerini yerine getirmek ve size yardım ve hizmet sağlamak amacıyla kişisel verilerinize erişebilirler. Bu tür açıklamaları kabul etmiş sayılırsınız.
 10. Web sitesi deneyimini daha iyi hale getirmek için tarayıcınızdan bir çerez bile toplayabiliriz. Dilerseniz çerezlerin toplanmasını kapatabilirsiniz. Ancak, çerezleri kapatmanın web sitesini düzgün kullanımınızı kısıtlayabileceğini unutmamalısınız.
 11. Size verimli bir hizmet sunmak için, biz ve hizmet sağlayıcılarımız kişisel verilerinizi AB ve EFTA bölgelerindeki bir ülkeden diğerine aktarmamız gerekebilir.
 12. Para aklamayı önlemek için işlemler kontrol edilir ve şüpheli işlemler ilgili makamlara bildirilir.
 13. 1 yılı aşmayan veriler için saklama süremiz saklıdır.
 14. Verilerinize erişme, bunları düzeltme, silme ve kısıtlama hakkına sahip olurken veri taşınabilirliği talepleri hakkına sahipsiniz.
 15. Verilerinizin işlenmesine itiraz edebilir ve işlem rızanıza dayanıyorsa, onayınızı geri çekebilirsiniz.
 16. Tüm işlemlerden dolayı ilgili denetim makamına şikayette bulunma olanağına sahipsiniz.

9. Oyuncu Şikayetleri

 1. BattleVex, bir oyuncunun bizimle olan deneyimini keyifli hale getirmeye çalışır, ancak bir oyuncunun ürünlerimizin veya müşteri hizmetlerimizin kalitesinden memnun kalmayabileceği durumlar olabilir. Oyuncu, [info@battlevex.com] adresinden Müşteri Hizmetleri’ne bir e-posta göndererek şikayette bulunabilir. Şikayetiniz yönetime iletilir ve şikayetiniz aldıktan sonra 48 saat içinde çözmeye çalışılır.

10. Sorumluluğun Sınırlandırılması

 1. Web sitesine girersiniz ve oyunlara riski üstlenerek katılırsınız. Web siteleri ve oyunlar, açık veya zımni herhangi bir garanti olmaksızın sağlanır.
 2. Önceki fıkranın genelliği saklı kalmak üzere biz, yöneticilerimiz, çalışanlarımız, ortaklarımız, hizmet sağlayıcılarımız;
  1. Yazılımın, oyunların ve web sitesinin amaçlarınıza uygun olduğunu garantilemiyoruz;
  2. Yazılımın, oyunların ve web sitesinin hatasız olduğunu garantilemiyoruz;
  3. Yazılımın, oyunların ve web sitesinin kesintisiz olarak erişilebilir olacağını garantilemiyoruz;
 3. BattleVex, web sitesini kullanımınız veya oyunlara katılımınızla ilgili olarak ortaya çıkan doğrudan, dolaylı, özel, sonuç olarak ortaya çıkan veya başka türlü herhangi bir kayıp, maliyet, masraf veya zarardan sorumlu olmayacaktır.
 4. Bir oyunda veya oyunun birlikte erişilebilirliğinde bir arıza olması durumunda, bu tür bir arıza sırasında yapılan düelloların geçersiz olacağını anlıyor ve kabul ediyorsunuz. Arızalı bir oyundan elde edilen gelirler ve bu gelirlerle hangi oyunların oynandığına bakılmaksızın, söz konusu bakiyelerle girilen sonraki tüm oyun turları geçersiz sayılacaktır.
 5. Web sitesini kullanımınız veya siteye katılımınız ile oyunlarla ilgili olarak ortaya çıkabilecek her türlü maliyet, masraf, kayıp, hasar, talep ve yükümlülükler için bizi, yöneticilerimizi, çalışanlarımızı, ortaklarımızı ve hizmet sağlayıcılarımızı tamamen tazmin etmeyi burada kabul etmektesiniz.

11. İhlaller, Cezalar ve Fesih

 1. Bu Şart ve Koşullar’ın herhangi bir hükmünü ihlal ederseniz veya bunları ihlal ettiğinizden şüphelenmek için makul bir gerekçemiz varsa, hesabınızı açmama, askıya alma, kapatma veya kazançlarınızın ödemesini alıkoyma ve verilen zararı bakiyenize uygulama hakkımızı saklı tutuyoruz.
 2. BattleVex, web sitesini kullanırken yasadışı ve/veya hileli faaliyetlerde bulunduğunuzdan şüphelenirse; veya işbu sözleşmeyi ihlal eden; veya alacaklılarla sorun yaşadığınızı veya işimize başka şekillerde zarar verdiğinizi, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak hesabınızı dondurabilir veya feshedebilir veya herhangi bir ödülü iptal edebiliriz.
 3. BattleVex'in, sitemize/sitelerimize katılımınızın askıya alınması veya kalıcı olarak engellenmesine neden olacak şekilde kurallarımızı, Şart ve Koşullar’ımızı ihlal edip etmediğiniz konusunda nihai karar vericisi olacağını kabul edersiniz.

12. Anlaşmanın Tamamı

 1. Bu Şart ve Koşullar’ın herhangi bir hükmünün yasa dışı veya uygulanamaz olduğuna karar verilirse, söz konusu hüküm/hükümler bu Şart ve Koşullar’dan çıkarılacak ve diğer tüm hükümler bu tür bir kesintiden etkilenmeden yürürlükte kalacaktır.
 2. Bu sözleşmeyi devretme veya başka bir şekilde yasal olarak devretme hakkını saklı tutarız. Bu sözleşmeyi devredemez veya başka şekilde ödünç veremezsiniz.
 3. Bu Şart ve Koşullar, web sitesi ile ilgili olarak sizinle aramızdaki sözleşmenin tamamını teşkil eder ve sizinle aramızdaki elektronik, sözlü veya yazılı tüm önceki veya eş zamanlı iletişim ve tekliflerin yerine geçer.